Sarsaparilla – składnik który ma genialny wpływ na zwalczanie trądziku!

sarsaparillatradzikSarsaparilla jest to ziołowy lek, który pozyskiwany jest z korzeni roślin należących do kolcorośli. Rośliny te występują w Ameryce Środkowej i Południowej. Osiąga do 30 m długości. Jest rośliną z rodziny pnących. Roślina ta posiada drobne pachnące pędy w kształcie sercowatych lub jajowatych liści. Jego kwiaty mają lekkie zielone zabarwienie. Ich owoc to kulista czerwona jagoda.

Roślina ta jest znana w Europie już od XVI w. Jest często używana przez kulturystów i sportowców nie chcących używać chemicznych, syntetycznych środków dopingujących. Zioło sarsaparilli ma działanie pobudzające oraz wspomaga wzrost tkanki mięśniowej. Zażywanie sarsaparilli wspomoże szybsze osiągnięcie wymarzonej sylwetki sportowca. Jest tak chętnie zażywana przez kulturystów i sportowców, ponieważ nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Sarsaparilla jest jedyną rośliną zawierającą wysoką ilość androgenów, czyli hormonów męskich. Ich nazwa w roślinie to sarsapogenin.

Związek ten odwzorowuje działanie testosteronu oraz wzmagają syntezę dihydroergotestoteronu, co z kolei powinno ucieszyć panów z problemami z pożyciem seksualnym. Jest skutecznym afrodyzjakiem, zwiększającym apetyt na seks oraz jest środkiem pomagającym z impotencją. Sarsaparilla pomaga w filtracji nerek, gdzie najwięcej dostają się szkodliwe dla naszego organizmu toksyny. Podczas długiego i wytrwałego stosowania sarsaparilli można wspomóc organizm do efektywniejszego zwalczania problemów jakie toczą się naszym organizmie. Dodatkowo Sarsaparilla wzmacnia pocenie co dodatkowo pomaga usuwać z organizmu przez pot wydzielany przez organizm.

Sarsaparilla była głównie stosowana w Meksyku w celu oczyszczenia krwi i pozbyciu się toksyn z organizmu. Zioło sarsaparilli zawiera witaminy A, D, B i C oraz mangan, żelazo, krzem, siarkę, jod, cynk i sód. Polecana jest jako środek łagodzący objawy reumatyzmu, pomaga zwalczać nowotwory oraz problemy skórne. Już z dziada pradziada wiemy, że oczyszczenie krwi jest sposobem na pozbycie się trądziku. Sarsaparilla powoduje usunięcie toksyn wraz z moczem. Podczas długiego stosowania tego zioła można oczyścić organizm ze szkodliwych bakterii i toksyn. Dlatego też została ona głównym składnikiem leku zwalczającego trądzik – Nonacne.

Nonacne jest środkiem działającym przeciwko trądzikowi wszelkiego rodzaju. Właśnie dzięki sarsaparilli nie trzeba zastanawiać się czy dany lek jest odpowiedni dla rodzaju trądziku jaki posiada osoba chora. Działanie sarsaparilli jest udowodnione naukowo, dlatego producent Nonacne bez zawahania użył tego zioła w tabletkach tak znanej i plasującej się na wysokich miejscach marki.

tradzik_650x150

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *